backgroundImage
počet produktů: 0
cena: 0,0 CZK (0 Eur)
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 696
celkem: 2496986

 

Vltavíny

Dárkové koše

LA RIVE

La rive

Chatler

New  Brand

Cuba

Shirley May

Creation Lamis

Lazell

LUXURE

Blue Up parfémy

Cote Azur

JFenzi 

Selenit lampa  

Andělské dárky

Dekorace

Ametyst

INDIA COSMETICS

Fotbal

 

Fotbalové dětské dresy

světových týmů

Dekorativní šperkovnice

Znovu v prodeji

 

Cote Azur Victoria

 Opět skladem

 

 

pivni lazně pivni lazně

Shirley May-toaletní vody

 Vůně parfémů světových značek-luxus ,který si můžete dovolit.

PARFÉMY Shirley May to jsou parfémy

nejvyšší kvality,orginální francouzské vůně

parfémy pro ženy,parfémy pro muže.

 

Kvalitní a cenově dostupné parfémy a toaletní vody inspirované francouzskými vůněmi,producenti těchto parfémů se účastní velethů parfémů v Paříži ,Boloni,Sao Paulu či Moskvě, a nabídka těchto parfémů odpovídá světovým trendům.

     Shirley May women           Shirley May men

        

 

Shirley May International se nachází v mezinárodní svobodné zóně letiště Sharjah ve Spojených arabských emirátech a je součástí  Swiss Arabian Group společností. Shirley May má širokou škálu produktů, které zahrnují parfémy, přírodní a nealkoholické parfémy, kosmetiku, tělové spreje a dárkové sady. Shirley May vyrábí více než 1 000 referencí produktů pod těmito značkami: Shirley May, Parfum De Jean Louis, Estico, VLF a Tihama.

Výrobky pod značkami Shirley May, Parfum De Jean Louis a Estico mají specifické místo na trhu tak, aby vyhovovaly různým potřebám a touhám cenově orientovaných spotřebitelů a segmentu masového trhu Ð, který je považován za jeden z nejrychleji rostoucích segmentů. Tento spotřebitelský segment se stal čím dál selektivnějším, kde hlavním motivem pro nákup je stále cena, ale produkt musí splňovat určité minimální kvalitativní standardy. Výrobky ve všech třech značkách jsou dokonale přizpůsobeny tak, aby splňovaly tyto požadavky. Neustále se snaží zlepšovat kvalitu a udržovat vysoce konkurenceschopnou cenovou strategii.

Aby vyhověli požadavkům zákazníků, kteří se zajímají o extrémně nízké ceny, vyvíjí se pod zaščitou Shirley May nová řada produktů, která těmto potřebám vyhoví. Výrobky pod značkou Shirley May a Parfum De Jean Louis jsou většinou pro spotřebitele, kteří dávají přednost evropským parfémům, zatímco produkty pod značkou Estico jsou orientálnější.

 

X

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas