backgroundImage
počet produktů: 0
cena: 0,0 CZK (0,00 Eur)
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 534
celkem: 2588424

 

Vltavíny

Dárkové koše

LA RIVE

La rive

Chatler

New  Brand

Cuba

Shirley May

Creation Lamis

Lazell

LUXURE

Blue Up parfémy

Cote Azur

JFenzi 

Selenit lampa  

Andělské dárky

Dekorace

Ametyst

INDIA COSMETICS

Fotbal

 

Fotbalové dětské dresy

světových týmů

Dekorativní šperkovnice

Znovu v prodeji

 

Cote Azur Victoria

 Opět skladem

 

 

nejnovější produkty
Lattafa Oudain for men 100ml
489,0 CZK (22,23 Eur)
Náramek Tyrkys Africký 8mm
259,0 CZK (11,77 Eur)
Náramek Sodalit 8mm
179,0 CZK (8,14 Eur)
Náramek Prehnit 8mm
175,0 CZK (7,95 Eur)
Náramek Obsidián vločkový 8mm
189,0 CZK (8,59 Eur)
Náramek Magnezit Láva 8mm
189,0 CZK (8,59 Eur)
Náramek Lapis Lazulil 8mm
319,0 CZK (14,50 Eur)
Náramek Křišťál 8mm
219,0 CZK (9,95 Eur)
Náramek Jadeit 8mm
189,0 CZK (8,59 Eur)
Náramek Hematit strom života 8mm
189,0 CZK (8,59 Eur)
Náramek Fluorit 8mm
189,0 CZK (8,59 Eur)
Náramek Avanturín zlatý 8mm
185,0 CZK (8,41 Eur)
Náramek Ametyst 8mm
175,0 CZK (7,95 Eur)
Náramek záhněda
219,0 CZK (9,95 Eur)
Náramek Howlit tyrkenit 8 mm
209,0 CZK (9,50 Eur)
Náramek Tygří oko 7 mm
238,0 CZK (10,82 Eur)
Náramek sluneční kámen 8 mm
219,0 CZK (9,95 Eur)
Náramek Obsidián 8 mm
219,0 CZK (9,95 Eur)
pivni lazně pivni lazně

Orgonit pyramida tygří oko cca 6cm

 Orgonit pyramida  cca 6cm
cena:698,0 CZK (31,73 Eur)
Vyprodáno
698,0 CZK (31,73 Eur)
popis
obrázky
parametry
soubory a odkazy

 

Proč potřebujete Orgonitovou pyramidu?  

Orgonit pyramida léčivý kámen-tygří oko minerál, strom života,přírodní křišťál, měděná spirála,složení pyramidy podporuje kariéru, štěstí, bezpečnost, zdraví,vhodné pro ženy i muže – 6 cm
 Orgonová pyramida má schopnost nasměrovat energii a zlepšovat okolí těch, kteří ji používají.

 Tygří oko  Pomáhá zlepšit  kariéru , posílit sebevědomí a inspirovat odvahu. Přilákejte také bohatství a odvraťte zlé duchy, vyrovnejte své zdraví.Strom života: Buďte silní, zůstaňte vždy naživu a stavte se odvážně problémů. Přírodní křišťálový kámen: vytvořte si kariérní dosah a přilákejte bohatství.

 Z přírodního tygřího oka, křišťálového kamene, stromu života, měděné spirály, dole smíchané s plátky listového zlata. Povrch je vyroben z pryskyřice. Velikost: 6 × 6 cm. Různé křišťálové kameny symbolizují různé významy a tyto křišťálové kameny společně přinášejí hodně štěstí pro vás, vaši rodinu a přátele.

 Orgonová pyramida jako Domácí dekorace FengShui má schopnost nasměrovat energii a zlepšovat okolí těch, kteří ji používají. Vyvinuto pro vytvoření harmonického pocitu Feng Shui doma i v kanceláři. Feng Shui znamená přinést do vašeho domova pocit podobný Zenu a využít prostor a rozložení pro vytvoření pocitu vyrovnanosti a jasnosti. Protože energetické kameny podporují rafinovanou koncentraci .

Dárky, které přinášejí štěstí-Čakrová pyramida může být darována jako energetický dárek, zdravotní dárek, křišťálový dárek, meditační dárek, dárek na jógu přátelům, rodině. Díky svému super designu a léčivým vlastnostem je tato křišťálová pyramida pozorným dárkem k narozeninám, Dni matek, Valentýnu, Vánocům.

Význam

Co je opravdu orgonit?

Orgonit, který objevili Don a Carol Croftovi v roce 2000, je léčebný přístroj ze smíchaných organických a anorganických prvků. Obvykle se používají organické katalyzované pryskyřice ze skelných vláken a neorganické kovové piliny. Tyto věci se smíchají v poměru 50-50 a tvarují do pyramidy,  které přitahují negativní energii. Získaná negativní energie je pak přeměněna na pozitivní éterické energie.

Jak orgonit funguje?

Všechno to začalo s Dr. Wilhelmem Reichem, objevitelem éterické energie, kterou později nazval v angličtině „orgone“. Éterická energie je stále přítomna ve vzduchu, který vás obklopuje. Tato energie se nazývá životní energie, chi, prána 4. dimenzionální energie nebo Reiki. Mechanismus působení orgonitu je, že může přitáhnout a odrazit orgonovou energii pomocí organické pryskyřice zatímco kovová část ji naopak odpuzuje. Série přitažení a odpuzení uvnitř orgonitu generuje vyváženou éterickou energii, která je prospěšné pro vaše zdraví. Dr. Wilhelm Reich byl schopen prokázat léčivé účinky jeho objevu, když využil těchto energií k léčení svých pacientů s rakovinou tak, že jen museli sedět uvnitř orgonového akumulátoru při řadě procedur. Manželé Don a Carol Croftovi, pak tento objev vylepšili tím, že vytvořili tvary orgonitů, které nyní můžete mít na stole a tak převést všechnu negativní éterickou energii přítomnou ve vašem okolí na pozitivní aniž byste museli sedět v léčebných akumulátorech.

Většinou lidé používají orgonit pro rovnováhu a posílení energetického pole jejich těla, aby jim pomohl zajistit ochranu proti EMP – negativnímu elektromagnetickému záření, generovanému především počítači a mobilními telefony. Orgonit můžete ovšem použít též za účelem:

  • prohloubení meditace a uklidnění mysli. Lze použít orgonit v podobě šperku či pyramidy.
  • intenzivní a zdravý růst rostlin. Lze použít orgonit v podobě pyramidy či stromečku s orgonitem.
  • odstranění negativní energii na určitém místě. Lze použít všechny formy orgonitu.
  • posílení vaši záměrů, životních představ a cílů. Lze použít orgonit ve formě přívěsku, pyramidy či stromečků z polodrahokamů s orgonitovou základnou.

 

 Orgonit pyramida  cca 6cm
 Orgonit pyramida  cca 6cm
 Orgonit pyramida  cca 6cm
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas